Oferta szkoleń

W opinii szerokiej rzeszy odbiorców naszych produktów, programy WAPRO ERP są przyjazne w użytkowaniu. Jednak jak każdy nowy produkt wymagają zapoznania się z ich obsługą. Możecie to Państwo zrobić samodzielnie i powoli opanowywać poszczególne funkcje. My natomiast mamy dla Was propozycję, byście stali się ekspertami oprogramowania od razu.

Webinaria bezpłatne

Organizowane są zarówno webinaria z zakresu poszczególnych programów WAPRO ERP jak i webinaria przekrojowe - tematyczne.

Prezentacje te realizowane są zdalnie, wymagane jest posiadanie przez Klienta komputera wraz z głośnikami lub słuchawkami oraz dostępem do internetu.
Webinaria rozpoczynają się o godzinie 10.00 a czas ich trwania wynosi 1-1,5h. Celem webinariów jest zaprezentowanie ogólnej charakterystyki produktów oraz zarysu ich kluczowych funkcjonalności.

Szkolenia płatne stacjonarne

Szkolenia dotyczą programów WAPRO Mag, WAPRO Kaper, WAPRO Fakir i WAPRO Gang. Prowadzą je najbardziej doświadczeni pracownicy naszej firmy. Zajęcia odbywają się w siedzibie Oddziału firmy Asseco Business Solutions w Warszawie. Sala szkoleniowa wyposażona jest w indywidualne stanowiska komputerowe, a zajęcia prowadzone są w grupach do 5 osób. Wszyscy uczestnicy otrzymują bezpłatnie pełny pakiet materiałów szkoleniowych oraz dyplom potwierdzający ukończenie kursu. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9.00. W trakcie szkolenia przewidziana jest przerwa, podczas której zapewniamy obiad.

Szkolenia płatne zdalne

Szkolenia zdalne stanowią odwzorowanie będących od wielu lat w ofercie WAPRO ERP szkoleń stacjonarnych i prowadzone są przez tych samych doświadczonych szkoleniowców. Forma zdalna pozwala na dostęp do wiedzy przekazywanej na szkoleniu bez konieczności przyjeżdżania do siedziby WAPRO ERP, a co za tym idzie bez tracenia czasu na dojazd i ponoszenia kosztów przejazdu i zakwaterowania. Do uczestnictwa w szkolenia wystarcza komputer z dostępem do Internetu i głośnikami lub słuchawkami. Szkolenia zdalne mają formę wykładów połączonych z sesjami pytań i odpowiedzi. Liczba miejsc w każdej z grup jest ograniczona dla zapewnienia wysokiej dostępności szkoleniowca podczas sesji pytań i odpowiedzi. Szkolenia zdalne rozpoczynają się o godzinie 9.00 i trwają około 6h.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wybranym przez Państwa szkoleniu.
Terminy szkoleń podane są w:

formularzu zgłoszeniowym szkoleń płatnych
formularzu zgłoszeniowym szkoleń płatnych zdalnych
formularzu zgłoszeniowym bezpłatnych webinariów

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w szkoleniach decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń. 

Zakres szkoleń

Przedstawiamy Państwu harmonogramy organizowanych przez nas szkoleń dotyczących programów:

Program Forma Opis
WAPRO Mag (Windows) Stacjonarne Sprzedaż i magazyn
WAPRO Mag (Windows) Zdalne Sprzedaż i magazyn
WAPRO Mag (Windows) Zdalne Sprzedaż i magazyn (przejście z DOS)
WAPRO Fakir (Windows) Stacjonarne Finanse i księgowość
WAPRO Fakir (Windows) Zdalne Finanse i księgowość
WAPRO Gang (Windows) Stacjonarne Kadry i płace
WAPRO Gang (Windows) Zdalne Kadry i płace
WAPRO Kaper (Windows) Stacjonarne Księga podatkowa
WAPRO Kaper (Windows) Zdalne Księga podatkowa
WAPRO Kaper (Windows) Zdalne Księga podatkowa (przejście z DOS)
WAPRO Mobile Zdalne Sprzedaż mobilna
WAPRO Analizy (Windows) Zdalne Analizy wielowymiarowe
WAPRO Analizy (Windows) Webinarium Analizy wielowymiarowe
WAPRO B2C Webinarium Sklep internetowy (B2C)
WAPRO Online Webinarium Co to jest WAPRO w Chmurze?
WAPRO iBusiness Webinarium Mobilna platforma analityczna
WAPRO JPK Webinarium E-kontrola skarbowa - Jednolity Plik Kontrolny (JPK)

Szkolenia na zamówienie firm

Organizujemy szkolenia dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. W takich przypadkach wspólnie z Klientem ustalamy zakres tematyczny szkolenia. Ze szkoleń takich skorzystały już między innymi takie firmy jak: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Commercial Union i PTK Centertel.

Szkolenia indywidualne

Na Państwa życzenie przeprowadzimy szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb poszczególnych pracowników, np. Głównych Księgowych, pracowników działów księgowości, kadr, płac itp. Szkolenia takie możemy zorganizować nawet dla jednego pracownika Państwa firmy przy czym zakres takich szkoleń ustalony jest wspólnie z Państwem.

Szkolenia prowadzone przez Partnerów WAPRO ERP

Szkolenia dla użytkowników oprogramowania WAPRO ERP prowadzą również nasi Partnerzy na terenie całego kraju.

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje