Moduły dodatkowe

Rynek informatyczny rozwija się. Powstają kolejne dodatkowe moduły systemów WAPRO ERP, bazujące na nich dedykowane rozwiązania branżowe oraz aplikacje współpracujące. Mamy nadzieję, że będą one służyć klientom pragnącym rozszerzyć możliwości wykorzystania programów WAPRO ERP.

Poniżej prezentujemy wybrane moduły dodatkowe oraz wyróżniające się na rynku rozwiązania stworzone przez partnerów WAPRO ERP, którym przyznano znak Pozytywna opinia WAPRO ERP.

Tylko rozwiązania Asseco WAPRO
WYCZYŚĆ

Mobilna sprawdzarka cen B2B do WAPRO Mag

Mobilna sprawdzarka cen B2B jest programem na platformę Android przeznaczonym dla użytkowników systemu WAPRO Mag.
Doskonale współpracuje z WAPRO Mag, umożliwiając podgląd informacji o artykułach umieszcznych w bazie programu. Programu pozwala na skanowanie kodów kreskowch, na podstawie których wyświetlane są później stosowne informacje o produkcie.

Wdrożenie: APROSYSTEM
www: zobacz stronę www

Świadectwo jakości paliw stałych zintegrowane z wydrukiem faktury VAT

Modyfikacja umożliwia wydruk świadectwa jakości paliw stałych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Wydruk zintegrowany jest z fakturą vat więc nie ma potrzeby drukowania dwóch osobnych dokumentów dla klienta.

Wdrożenie: Elektron

e-pity Płatnika dla WAPRO GANG

Dedykowana aplikacja współpracująca z programem WAPRO GANG, pozwalająca na rozliczenie deklaracji podatkowych oraz dostarczenie ich pracownikowi w sposób całkowicie elektroniczny.

Wdrożenie: Komputerpartner
www: zobacz stronę www

System WMS dla WAPRO ERP

Dedykowany modułe dodatkowy dla programu WAPRO MAG działający w oparciu o bezprzewodowe kolektory danych, pomagający w zarządzaniu stanami magazynowymi, lokalizacjami, weryfikacji dokumentów przychodu oraz rozchodu.

Wdrożenie: X-COM
www: zobacz stronę www

Automatyczne wysyłanie faktur elektronicznych

Moduł dla programu WAPRO Mag umożliwiający automatyczną wysyłkę faktur elektronicznych (PDF) na adres email kontrahenta.

Wdrożenie: X-COM

Płatności - windykacja email/SMS

Czy zależy Ci, by Twoi kontrahenci regulowali swoje zobowiązania w terminie? Czy chcesz upomnieć się o niezrealizowane zobowiązania? Czy chciałbyś, aby proces ten był automatyczny i odbywał się z pomocą e-mail / SMS?

Wdrożenie: X-COM

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje