25% zniżki dla biur rachunkowych!


Odbierz zniżkę na oprogramowanie księgowe i kadrowo-płacowe w wariancie BIURO lub BIURO Plus!


WAPRO BIURO to dedykowane oprogramowanie dla biur rachunkowych umożliwiające pracę na rzecz nieograniczonej liczby firm, które zawiera liczne funkcje ułatwiające i automatyzujące proces obsługi wielu klientów.


Finanse i księgowość

Księga podatkowa

Kadry i płace

Środki trwałe

Prześlij formularz, aby uzyskać specjalny kod promocyjny uprawniający do zakupu oprogramowania księgowego i kadrowo-płacowego WAPRO Biuro 25% taniej!

W celu otrzymania kodu promocyjnego prosimy o zapisanie się do bazy marketingowej Asseco Business Solutions.

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
NIP *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach Asseco Business Solutions S.A.*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asseco Business Solutions S.A., informacji handlowych przesyłanych drogą elektroniczną, w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących, na podany adres e-mail.*

* - niezbędne, aby zapisać się do bazy marketingowej Asseco Business Solutions S.A. i odebrać zniżkę 25% na oprogramowanie księgowe i kadrowo-płacowe WAPRO Biuro.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c (dalej Asseco BS). Podane dane będą przetwarzane w celach informowania o produktach i usługach znajdujących się w ofercie handlowej Asseco BS. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz prawo do wycofania udzielonych zgód. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które odbywało się na ich podstawie, zanim zostały wycofane. Można skorzystać z powyższych uprawnień, kierując stosowne pismo na adres siedziby lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Podanie danych jest dobrowolne.

Regulamin promocji

 1. Organizatorem promocji „25% zniżki dla biur rachunkowych” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
 2. Promocja trwa od 12 grudnia 2017 do 8 stycznia 2018.
 3. Warunkiem otrzymania rabatu jest podanie w zamówieniu kodu promocyjnego dostępnego po przesłaniu powyższego formularza zapisu do bazy marketingowej Asseco Business Solutions lub otrzymanego w specjalnym mailu zapraszającym do skorzystania z promocji.
 4. W ramach promocji biuro rachunkowe spełniające warunek pkt. 3 ma prawo do zakupu NOWEJ licencji programów WAPRO Fakir, WAPRO Kaper, WAPRO Gang i/lub WAPRO Best w wariancie BIURO lub BIURO Plus oraz dowolnej liczby stanowisk dodatkowych (w ramach jednej transakcji) z rabatem 25%.
 5. Oferty nie łączy się z innymi promocjami.
 6. Promocja nie dotyczy usług abonamentowych i produktów, na które udzielana jest licencja czasowa.
 7. Promocja dostępna jest bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO ERP poprzez przesłanie wiadomości na sprzedaz.wapro@assecobs.pl oraz w sieci sprzedaży.
 8. Warunkiem otrzymania rabatu jest podanie w zamówieniu kodu promocyjnego dostępnego po przesłaniu powyższego formularza zapisu do bazy marketingowej Asseco Business Solutions.
 9. Organizator zastrzega możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
 10. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.
 11. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży WAPRO ERP.

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje