Menedżer radzi

Obsługa ankiet WAPRO Mobile na urządzeniach z Androidem

Dowiedz się jak w trzech krokach wykonać ankietę w WAPRO Mobile na urządzeniu z Androidem.

Ankiety przypisane do pracownika możemy wykonać z menu głównego „Ankiety” natomiast przypisane do kontrahenta wykonujemy z karty kontrahenta dostępnej podczas wizyty.

Wypełnienie ankiety składa się z trzech kroków:
  1. Wybór ankiety
  2. Na liście ankiet dostępne są mechanizmy filtrowania i sortowania, ułatwiające dotarcie do poszukiwanej ankiety, sortowanie po wybranym kryterium oraz wyszukiwanie po części nazwy.

  3. Oznaczenie odpowiedzi
  4. Każda ankieta posiada zdefiniowane pytania i możliwe do udzielenie odpowiedzi, zgodnie z zamysłem projektującego ankietę. Udzielając odpowiedzi możemy się spodziewać kolejnych zagnieżdżonych pytań następujących po udzieleniu odpowiedzi określonego typu.

    Odpowiedzi mogą dopuszczać udzielenie jednej lub wielu odpowiedzi na wybrane pytania, w zależności od wskazania typu podczas konstruowania ankiety.

    Szczególnym typem odpowiedzi jest zdjęcie, które umożliwia dołączenie fotografii wykonanej aparatem urządzenia mobilnego.
  5. Zapisanie ankiety
  6. Ankieta po zapisaniu otrzymuje status ‘Gotowa’ i podczas pierwszej replikacji urządzenia trafia do Konsoli zarządzającej. Możliwość dalszej edycji zapisanych ankiet zależy od nadanych uprawnień użytkownikom.


WRÓĆ DO LISTY ARTYKUŁÓW
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje