Menedżer radzi

WAPRO ERP

Przygotuj firmę do RODO z oprogramowaniem WAPRO ERP

25 maja 2018 roku weszło w życie rozporządzenie ogólne o ochronie danych osobowych, w skrócie określane jako RODO. Znowelizowane przepisy zmieniły sposób podejścia do ochrony danych osobowych.
Jednolity plik Kontrolny WAPRO JPK

JPK – rozliczenia kwartalne a miesięczny JPK_VAT

Firma rozlicza VAT kwartalnie. Kiedy sporządzam JPK wyświetla się komunikat „Brak e-deklaracji VAT7 po imporcie danych z bazy źródłowej” – co zrobić?
Jednolity plik Kontrolny WAPRO JPK

JPK – w pigułce

Odpowiedzi na często stawiane pytanie
Jednolity Plik Kontrolny WAPRO JPK

Jak przygotować się na obowiązek przesyłania Jednolitego Pliku Kontrolnego?

Wielkimi krokami zbliża się moment objęcia mikroprzedsiębiorstw obowiązkiem comiesięcznego raportowania ewidencji VAT w formie JPK, który obecnie dotyczy wszystkich pozostałych przedsiębiorstw. Termin złożenia Jednolitego Pliku Kontrolnego za styczeń 2018, który trzeba będzie przesłać wraz z deklaracją VAT również obowiązkowo w wersji elektronicznej, upłynie 25 lutego. Jest to więc ostateczna data przed którą mikroprzedsiębiorcy będą musieli wyposażyć się w oprogramowanie pozwalające na poprawne generowanie i przesyłanie Jednolitego Pliku Kontrolnego.
Jednolity Plik Kontrolny WAPRO JPK

Objęcie mikroprzedsiębiorstw obowiązkiem JPK: co to oznacza dla biur rachunkowych?

Już od stycznia 2018 mikrofirmy będą musiały co miesiąc przesyłać do Ministerstwa Finansów Jednolite Pliki Kontrolne dokumentujące ewidencję VAT. Przypomnijmy, że ustawa o swobodzie działalności gospodarczej definiuje mikrofirmę jako przedsiębiorstwo, które w przeciągu poprzednich 2 lat obrachunkowych spełniło minimum jednokrotnie dwa warunki: zatrudniało mniej niż 10 osób i osiągnęło łączny obrót niższy niż 2 mln euro.
Jednolity Plik Kontrolny WAPRO JPK

WAPRO JPK Biuro, nowy wariant dedykowany jest dla biur rachunkowych

27.07.2017 opublikowany został nowy wariant programu WAPRO JPK, który jest dedykowany dla biur rachunkowych. Posiada wszystkie funkcjonalności aktualnego wariantu Biznes oraz nowe funkcjonalności automatyzujące pracę biur rachunkowego.
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje