Menedżer radzi

Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Obsługa mikrorachunków w programie WAPRO Mag

Od 01.01.2020 r. obowiązują mikrorachunki dla podatników, wg ustawy podatnicy powinni od początku roku kierować wszystkie wpłaty dot. PIT, CIT i VAT na nowe rachunki wygenerowane indywidualnie dla każdego podatnika.
Kadry i płace WAPRO Gang

Aktualizacja funkcji deklaracji PIT-11, PIT-4R oraz PIT-8AR

Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Finalizacja faktur zaliczkowych z odwrotnym obciążeniem na zasadach ogólnych

Niniejszy artykuł porusza zagadnienia związane z nowymi przepisami dotyczącymi Mechanizmu Podzielonej Płatności w okresie przejściowym dla dokumentów już wystawionych jako odwrotne obciążenie. Przy okazji wprowadzonej zmiany odwrotnego obciążenia na mechanizm podzielonej płatności, część dokumentów może być realizowana teraz na zasadach ogólnych.
Księga podatkowa WAPRO Kaper

WAPRO Kaper - zerowy PIT dla młodych – opis funkcjonalności

W wersji 8.41.6 programu WAPRO Kaper została dodana możliwość naliczania list płatniczych oraz rachunków do umów zleceń z zastosowaniem ulgi dla osób poniżej 26 roku życia.
Kadry i płace WAPRO Gang

Jaki kod nieobecności po wyczerpaniu okresu zasiłkowego.

Niedawno zwróciłem uwagę na artykuł, który informował o spadającej liczbie rencistów w Polsce. Jak twierdzą autorzy artykułu przyczyny są dwie. Pierwsza, wprowadzenie zasady, że rencista, który osiąga wiek emerytalny, staje się emerytem. Znika wtedy z listy rencistów. Czyli coś w rodzaju kreatywnej statystyki. Druga to uszczelnienie systemu. ZUS coraz częściej odmawia przyznania renty, uznając, że leczenie lub rehabilitacja osoby pozwoli jej na odzyskanie zdolności do pracy. W takich wypadkach przyznaje danej osobie świadczenia rehabilitacyjne.
Księga podatkowa WAPRO Kaper

Jak wprowadzić rozliczenie kosztów eksploatacji samochodów leasingowych z prawem zaliczenia w koszty 100% wartości umowy programie WAPRO Kaper

Poniżej przedstawiamy kolejne kroki jakie należy wykonać, aby wprowadzić w programie Wapro Kaper rozliczenie kosztów eksploatacji samochodu leasingowego na starych zasadach.
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje