Od 1 stycznia 2018 roku mikroprzedsiębiorstwa zostaną objęte obowiązkiem
comiesięcznego przesyłania Jednolitych Plików Kontrolnych dokumentujących ewidencję VAT.

Pobierz bezpłatny ebook przygotowany przez Ewelinę Nowakowską,
eksperta prawa podatkowego z HLB M2 Tax & Audit
i dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat JPK!


WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODBIERZ BEZPŁATNY EBOOK!

W celu pobrania bezpłatnego ebooka „Jednolity Plik Kontrolny dla małych i średnich firm” w formacie PDF
prosimy o zapisanie się do bazy marketingowej Asseco Business Solutions S.A.

Imię*
E-mail*
Czy prowadzisz biuro rachunkowe? *
TAK NIE

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c (dalej Asseco BS). Podane dane będą przetwarzane w celach informowania o produktach i usługach znajdujących się w ofercie handlowej Asseco BS.
Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz prawo do wycofania udzielonych zgód. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które odbywało się na ich podstawie, zanim zostały wycofane. Można skorzystać z powyższych uprawnień, kierując stosowne pismo na adres siedziby lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach Asseco Business Solutions S.A. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asseco Business Solutions S.A., informacji handlowych przesyłanych drogą elektroniczną, w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących, na podany adres e-mail. *
* niezbędne, aby zapisać się do bazy marketingowej Asseco Business Solutions S.A. i pobrać bezpłatny ebook „Jednolity Plik Kontrolny dla małych i średnich firm”.

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje