Rejestracja w programie

* - pola wymagane

1

Zgłoszenie biura - dane REJESTRACYJNE

Proszę wprowadzić dane które będą używane do umowy i faktury

Nazwa firmy *
Ulica / Lokal *
Kod pocztowy / Miasto *
Województwo *
NIP *
Adres email (kontaktowy)
Testowe Konto PARTNERA

Konto testowe może zostać założone przez autoryzowanego Partnera WAPRO ERP w celu przetestowania i prezentowania klientom usługi Biuro Rachunkowe ONLINE. Zarejestrowane dane nie są publikowane w wyszukiwarce Biur rachunkowych. Konto nie może być używane do prowadzenia działalności komercyjnej.

2

Dane dodatkowe

Imię i nazwisko *
Telefon *
Fax
WWW
GG
Logo
Ponieważ dodanie logo do lokalizacji wymaga jego sprawdzenia i niekiedy ustandaryzowania formatu, operacja ta nie jest wykonywana automatycznie co powoduje ze logo nie pojawia się od razu w lokalizacji. Logo zostanie umieszczone w wizytówce w najszybszym możliwym terminie.
3

Dane korespondencyjne/kontaktowe

Proszę wprowadzić, jeżeli dane kontaktowe są inne niż dane firmy

Ulica / Lokal
Kod pocztowy / Miasto
Telefon
4

Administrator biura

Dla poniższych danych zostanie założony administrator biura w Portalu dla Biur Rachunkowych

Adres email (rejestracyjny) *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa użytkownika (Login) *
Hasło *

Dane dodatkowe lokalizacji Biura Rachunkowego

Lokalizacja jest to miejsce świadczenia usług, dane lokalizacji prezentowane są wyszukiwarce w wyszukiwarce biur rachunkowych.
Pierwsza lokalizacja zostanie założona na podstawie danych rejestracyjnych, do jej prawidłowego założenia konieczne jest uzupełnienia danych podanych na potrzeby rejestracji biura. Po zalogowaniu będziesz miał możliwość zmiany danych o lokalizacji oraz uzupełnienia informacji o pozostałych miejscach świadczenia usług.
Aby świadczyć usługi online należy założyć lokalizację.
5

Dodatkowe dane lokalizacyjne i kontaktowe

Dzielnica
Gmina *
Powiat
Adres email (kontakt dla klientów) *

W celu lepszego pozycjonowania wizytówek w wyszukiwarkach internetowych dodane zostały do stron pola kluczowe. Polami kluczowymi są: nazwa firmy, miasto, województwo, rodzaj biura. W poniższym polu można zdefiniować dodatkowe informacje, które zostaną umieszczona w nagłówku strony wizytówki jako słowa kluczowe dla wyszukiwarek (keywords).

Słowa kluczowe są to frazy, które służą do wyszukują informacji w Internecie. Odpowiednie zdefiniowanie zestawu takich słów kluczowych poprawi pozycjonowanie wizytówki w Internecie i ułatwi jej znalezienie użytkownikom.

Wypełnienie tego pola nie jest wymagane, ale wskazane. W pole można wpisać 100 znaków. Poszczególne słowa i wyrażenia należy oddzielać przecinkami.

Dodatkowe słowa kluczowe
6

Obszar działania biura *

dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie
łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie
podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie
świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie
7

Rodzaj biura *

8

Zakres usług *

9

Zakres usług online

Usługi księgowe Księgi handlowe Internetowa wymiana dokumentów
Doradztwo podatkowe Ryczałt ewidencjonowany Zdalny dostęp klienta do raportów
Badanie sprawozdań Księga Przychodów i Rozchodów Zdalna praca na bazie klienta
Kadry i Płace
Transakcje walutowe
Usługi jednorazowe
Nietypowe zlecenia
Teraz możesz zgłosić swoje biuro do usługi Biuro Rachunkowe Online dostępnej w ramach Programu partnerskiego WAPRO ERP dla Biur Rachunkowych pozwalającej w sposób automatyczny wymieniać dane w postaci elektronicznej pomiędzy programami magazynowo sprzedażowymi (WAPRO Mag oraz WAPRO Fakturka) klienta, a oprogramowaniem finansowo księgowym biura rachunkowego (WAPRO Fakir oraz WAPRO Kaper).
W tym celu należy zaznaczyć poniżej opcję: Chcę korzystać z usługi Biuro Rachunkowe Online.
O gotowości platformy dla usługi Biuro Rachunkowe Online zostaniesz poinformowany mailem. W lokalizacjach widocznych w panelu administratora oraz w wyszukiwarce biur rachunkowych pojawi się znaczek Biuro online. Dzięki temu łatwiej znajdą cię klienci zainteresowani tą usługą.W lokalizacjach, które otrzymają status Biuro online będziesz mógł rejestrować klientów do usługi Biuro online.
10

Zgłoszenie biura do usługi Biuro Rachunkowe Online

Chcę korzystać z usługi Biuro Rachunkowe Online. Zapoznałem się z regulaminem programu Partnerskiego dla Biur Rachunkowych.
Warunkiem uruchomienia usługi jest:
- posiadanie aktualnego oprogramowania finansowo-księgowego w wariancie conajmniej BIURO
- podpisanie umowy o współpracy w ramach programu partnerskiego (umowa doc lub umowa pdf)
- podpisanie aneksu do umowy o współpracy (aneks doc lub aneks pdf)
- dwa wydrukowane i podpisane egzemplarze umowy i aneksu należy przesłać na adres Asseco Business Solution S.A. z dopiskiem "Program WAPRO ERP dla Biur Rachunkowych".
pola lokalizacji Oddział - w lokalizacji


Informacja administratora danych osobowych

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c (dalej Asseco BS). Podane dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach realizacji Programu dla Biur Rachunkowych i Doradców Podatkowych, jak również w celach informowania o produktach i usługach znajdujących się w ofercie handlowej Asseco BS oraz podmiotów współpracujących z Asseco BS na podstawie zawartych umów o współpracy handlowej (dealerskiej).
Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asseco BS w powyższych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm.).*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Asseco BS oraz partnerów, na podany adres e-mail lub numer telefonu.*
*Wyrażenie zgody jest warunkiem przystąpienia do programu i umieszczenia danych na stronie serwisu.


pola rejestracji NIP Stary ID do importu

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje