Formularz rejestracji do serwisu

Znajdują się Państwo na stronie rejestracyjnej do:

  • Portalu dla Partnerów (zaznaczona opcja „Dealer”) – dla firm, które zawarły „Umowę o współpracy handlowej
  • Portalu dla Biur Rachunkowych (zaznaczona opcja „Biuro Rachunkowe”) – dla firm, zarejestrowanych w Programie Partnerskim dla Biur Rachunkowych, które wcześniej jej dokonały na stronie programu dla Biur Rachunkowych i podpisały stosowną Umowę o współpracy.
    Więcej informacji o dostępie do Portalu dla pracowników biur rachunkowych można znaleźć tutaj.

Dostęp do wskazanych serwisów uruchamiany jest tylko dla pracowników firm spełniających powyższe kryteria i jest ściśle powiązany z możliwością korzystania z forum.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zaznaczając we właściwym miejscu do jakiego serwisu ubiegają się Państwo o dostęp. W celach identyfikacji użytkownika niezbędne jest wypełnienie pól: „Nazwa firmy/Uwagi” oraz „NIP”.

Do czasu przeprowadzenia weryfikacji konto pozostaje nieaktywne, o jego aktywacji zostaną Państwo poinformowani mailem na podany adres.

UWAGA!
Ze względu, na wymóg potwierdzenia wprowadzonych danych rejestracyjnych prosimy o sprawdzenie poprawności podanego podczas rejestracji adresu e-mail. Potwierdzenie dokonywane jest poprzez link znajdujący się w mailu otrzymywanym automatycznie po rejestracji.

Imię
Nazwisko
Adres e-mail
Typ konta
Dealer
Biuro Rachunkowe
NIP
Nazwa firmy/Uwagi
Nazwa użytkownika (Login)
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c (dalej Asseco BS). Podane dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach realizacji Programu dla Biur Rachunkowych i Doradców Podatkowych, jak również w celach informowania o produktach i usługach znajdujących się w ofercie handlowej Asseco BS oraz podmiotów współpracujących z Asseco BS na podstawie zawartych umów o współpracy handlowej (dealerskiej).
Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asseco BS w powyższych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm.).*

* Wyrażenie zgody jest warunkiem udzielenia dostępu do stron serwisu
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje