Moduły dodatkowe

Rynek informatyczny rozwija się. Powstają kolejne dodatkowe moduły systemów WAPRO ERP, bazujące na nich dedykowane rozwiązania branżowe oraz aplikacje współpracujące. Mamy nadzieję, że będą one służyć klientom pragnącym rozszerzyć możliwości wykorzystania programów WAPRO ERP.

Poniżej prezentujemy wybrane moduły dodatkowe oraz wyróżniające się na rynku rozwiązania stworzone przez partnerów WAPRO ERP, którym przyznano znak Pozytywna opinia WAPRO ERP.

Tylko rozwiązania Asseco WAPRO
WYCZYŚĆ

Moduł listów przewozowych
Integracja WAPRO Mag z systemem DB SCHENKER

Program WAPRO Mag został zintegrowany z systemem nadawania przesyłek w firmie kurierskiej DB Schenker. Moduł w dużym stopniu automatyzuje proces nadawania przesyłek, ponadto umożliwia generowanie i drukowanie etykiet co znacznie skraca czas wykonywanych zadań.

Wdrożenie: IMAG

Moduł imag4allegro
Integracja programu WAPRO Mag z systemem Allegro

Aplikacja służy do integracji systemu sprzedażowo-magazynowego WAPRO Mag z platformą transakcyjną Allegro. Moduł w dużym stopniu automatyzuje proces wystawiania ofert, przekładając się na zwiększoną sprzedaż na dwóch platformach jednocześnie.

Wdrożenie: IMAG

Integracja programu WAPRO Mag z systemem KRD

Aplikacja służy do integracji systemu sprzedażowo-magazynowego WAPRO Mag z systemem wymiany informacji gospodarczych KRD. Moduł w dużym stopniu automatyzuje proces sprawdzania, monitorowania oraz dopisywania kontrahentów do Krajowego Rejestru Długów.

Wdrożenie: IMAG Dariusz Biliński

Moduł listów przewozowych
Integracja WAPRO Mag z systemem GLS

Program WAPRO Mag został zintegrowany z systemem nadawania przesyłek w firmie kurierskiej GLS. Moduł w dużym stopniu automatyzuje proces nadawania przesyłek, ponadto umożliwia generowanie i drukowanie etykiet co znacznie skraca czas wykonywanych zadań.

Wdrożenie: IMAG

Moduł listów przewozowych
Integracja WAPRO Mag z systemem Poczty Polskiej

Program WAPRO Mag został zintegrowany z systemem nadawania przesyłek na Poczcie Polskiej. Moduł w dużym stopniu automatyzuje proces nadawania przesyłek, ponadto umożliwia generowanie i drukowanie etykiet co znacznie skraca czas wykonywanych zadań.

Wdrożenie: IMAG

Moduł listów przewozowych
Integracja WAPRO Mag z systemem Opek

Program WAPRO Mag został zintegrowany z systemem nadawania przesyłek w firmie kurierskiej Opek. Moduł w dużym stopniu automatyzuje proces nadawania przesyłek, ponadto umożliwia generowanie i drukowanie etykiet co znacznie skraca czas wykonywanych zadań.

Wdrożenie: IMAG

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje