Program Partnerski

Program Partnerski Asseco BS umożliwia nawiązanie profesjonalnej współpracy handlowej z firmą Asseco Business Solutions - dostawcą własnych, nowoczesnych rozwiązań informatyczne dla biznesu.

Poprzez Program Partnerski Asseco BS należąca do międzynarodowej Grupy Kapitałowej Asseco firma Asseco Business Solutions oferuje możliwość dołączenia do największych twórców i integratorów rynku oprogramowania własnego zarówno w Polsce, jak i w Europie.
Celem Programu Partnerskiego Asseco BS jest stałe pogłębianie współpracy pomiędzy Asseco BS i Partnerami Handlowymi, a także budowanie wzajemnych relacji i zaufania oraz zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów.
Program Partnerski Asseco BS dotyczy kluczowych obszarów współpracy - dostępu do wiedzy, sprawnej codziennej obsługi, wsparcia przy finalizacji bardziej złożonych transakcji handlowych a także promowania Partnera w jego lokalnym otoczeniu.

Program Partnerski Asseco BS to

Dostęp do specjalistycznej wiedzy

 • Cykl spotkań o aspekcie technicznym uwieńczonych certyfikatem Autoryzowanego Centrum Serwisowanego oprogramowania Asseco WAPRO
 • Wyodrębniony kanał dostępu telefonicznego do konsultantów z Działu Serwisu
 • Forum internetowe – sekcja wymiany wszelkich doświadczeń i spostrzeżeń Partnerów
 • Serwis internetowy, za pośrednictwem którego możliwe jest zgłaszanie spostrzeżeń i sugestii, koordynowany i administrowany przez najlepszych specjalistów ds. oprogramowania Asseco WAPRO

Łatwość finalizacji transakcji handlowych

 • Asystent Sprzedaży – całodobowy system składania i koordynowania zamówień własnych, jak i klientów
 • Rozbudowany Call-Center czuwający nad profesjonalnym zarządzaniem kontaktami z Partnerami
 • System zamówień on-line i usługi kurierskie, czyli czas dostawy ograniczony do niezbędnego minimum
 • Wsparcie negocjacji handlowych w oparciu o materiały informacyjne, m.in. katalogi, cenniki oraz oprogramowanie demonstracyjne

Wyróżnienie i promocja firmy Partnera

 • Czynny udział w Programie Partnerskim owocujący prestiżowym tytułem GOLD Partnera
 • Różnorodność konkursów będąca szansą na cenne nagrody i wyróżnienia
 • Gotowy wzorzec strony internetowej pozwalający klientom łatwo znaleźć i wybrać ofertę Firmy Partnerskiej
 • Wspólne działania marketingowe wpierające rozpoznawalność Partnera w regionie
 • Spotkania integracyjne, podczas których wyróżniane są najlepsze Firmy Partnerskie, zarówno pod względem skali sprzedaży, jak i współpracy w zakresie promocji marki


Program Partnerski Asseco BS został wyróżniony przez dwutygodnik IT Reseller w konkursie na "Najlepszy Program Partnerski" Przystąp do Programu Partnerskiego Asseco BS!

Jeśli chcą Państwo przystąpić do Programu Partnerskiego Asseco BS, prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie go do nas. Po otrzymaniu zgłoszenia zaprosimy Państwa do naszej siedziby (Asseco Business Solutions SA, Oddział w Warszawie, ul. Adama Branickiego 13, 02-972 Warszawa) na bezpłatne podstawowe szkolenie mające na celu przedstawienie Państwu możliwości współpracy oraz szczegółów Programu a także zasad dystrybucji i użytkowania oprogramowania Asseco WAPRO. Po zakończeniu szkolenie będzie możliwe podpisanie umowy, w wyniku której Państwa firma przystąpi do Programu Partnerskiego Asseco BS.

Nieważne czy prowadzą Państwo małą czy dużą firmę. Program Partnerski Asseco BS przeznaczony jest dla wszystkich Partnerów naszej spółki!

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje