Przetestuj wybrane programy

Zainstalowany w wersji DEMO program pozwala na dwa tryby pracy:

Tryb Licencja: udostępnia pełną funkcjonalność pracy z możliwością komercyjnego wykorzystania przez 30 dni od momentu zainstalowania bez konieczności wprowadzania kodu aktywacyjnego. Aby po 30 dniowym darmowym okresie kontynuować pracę z programem należy dokonać zakupu i wprowadzić otrzymany kod aktywacyjny.

Tryb Demonstracja: pozwala na instalację przykładowych danych, umożliwia pracę przez okres dłuższy niż 30 dni, nie może być natomiast wykorzystywany w celach komercyjnych.

Można również przetestować program bez instalacji, korzystając z wersji demo dostępnych on-line.

1

Wybierz programy, które chcesz przetestować

2

Podaj numer NIP, dane firmy wypełnią się automatycznie:

NIP* Uzupełnij dane
Nie posiadasz numeru NIP? Skontaktuj sie z nami!
Firma*
Miasto*
3

Pozostaw dane kontaktowe

Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon*

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c (dalej Asseco BS). Podane dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych w celach ewidencyjnych, jak również w celach informowania o produktach i usługach znajdujących się w ofercie handlowej Asseco BS.
Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz prawo do wycofania udzielonych zgód. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które odbywało się na ich podstawie, zanim zostały wycofane. Można skorzystać z powyższych uprawnień, kierując stosowne pismo na adres siedziby lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej."

Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach partnerów biznesowych Asseco Business Solutions S.A.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych zawartych w formularzu, partnerom biznesowym Asseco Business Solutions S.A., w celu informowania o ich produktach i usługach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asseco Business Solutions S.A., a także –
w przypadku wyrażenia zgody powyżej – od partnerów biznesowych Asseco Business Solutions S.A., na podany przeze mnie numer telefonu/adres e-mail, informacji handlowych:
Drogą elektroniczną, w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących, za pomocą:

wiadomości e-mail *

wiadomości SMS/MMS

drogą telefoniczną, poprzez kontakt konsultanta

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje