Data publikacji: 2018.10.01

Nowa wersja WAPRO ERP 2019 już dostępna!

Z początkiem października br. zostały udostępnione najnowsze wersje naszych systemów do zarządzania. Wprowadzone aktualizacje dotyczą wszystkich produktów dostępnych w ramach oferty rozwiązań WAPRO ERP. Użytkownicy mają również możliwość skorzystania z nowych narzędzi, które pozwalają na dostosowanie się firm do zmian w przepisach prawa. WAPRO ERP 2019 to najnowsza generacja programów aktualnych na kolejne 12 miesięcy.

W ciągu ostatniego roku komplet aplikacji WAPRO ERP został wzbogacony o nowe, zaawansowane funkcjonalności, których celem jest usprawnienie procesów biznesowych w firmach użytkujących lub planujących zakup naszych systemów.


W stosunku do wersji 2018 wprowadziliśmy ponad 2000 zmian funkcjonalnych i modyfikacji. Każdy z oferowanych programów przeszedł poważne zmiany w zakresie swojej funkcjonalności - są one związane m.in. z potrzebą rozwoju i dostosowania do zmieniających się realiów gospodarczych. W odpowiednim terminie wprowadziliśmy także aktualizacje oraz nowe rozwiązania, umożliwiając wygodną i sprawną obsługę JPK, VAT Split Payment oraz RODO.

Odnowienie aktualizacji oprogramowania WAPRO ERP oraz wsparcia technicznego upoważni użytkowników do skorzystania z bezpłatnych wersji i nowych wydań, aż do końca września 2019 roku. Dzięki temu przedsiębiorcy zyskają prawo do kilku tysięcy nowych funkcji i modyfikacji oraz zabezpieczą swoją firmę przed licznymi zmianami w przepisach, które spodziewane są także w przyszłym roku.

Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian w najnowszych wersjach programów WAPRO ERP oraz z informacjami o modyfikacjach, które zostały wprowadzone w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Więcej informacji na stronie www. 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje