Promocja


Biuro Online dla każdego klienta
do 31 grudnia 2017!

Nie ma znaczenia jaki program sprzedażowy ma Twój klient nie ważne w której wersji – do 31 grudnia 2017 roku możesz mu zaoferować BEZPŁATNY dostęp do usługi Biuro Rachunkowe Online Portal Klienta umożliwiającej internetowy dostęp do informacji o naliczonych podatkach podstawowych wskaźnikach stanie rozrachunków i wielu innych danych finansowych.

Informacje są na bieżąco aktualizowane a klient może również pobierać je w formacie PDF i drukować naliczone w biurze deklaracje podatkowe.

Dodatkowo, jeżeli klient korzysta z aktualnej wersji programów WAPRO Mag lub WAPRO Fakturka, będzie mógł wysyłać dane prosto do Twojego programu księgowego WAPRO Fakir lub WAPRO Kaper. Ograniczysz w ten sposób komplikacje z wczytywaniem plików oraz pomyłki podczas wprowadzania dokumentów.

Nowoczesne i bezpłatne usługi dla każdego klienta biura

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ !

Regulamin promocji

  1. Organizatorem promocji „Biuro Online dla każdego klienta” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
  2. Warunkiem udziału w promocji jest przystąpienie do Programu dla Biur Rachunkowych i podpisanie umowy wraz z aneksem.
  3. W ramach promocji biuro spełniające warunki wymienione w pkt 2 ma prawo do udostępnienia wszystkim klientom biura (niezależnie od marki i rodzaju oprogramowania używanego przez klienta) dostępu do Biuro Rachunkowe Online Portal Klienta.
  4. Promocja rozpoczyna się 31 marca 2015 roku i trwa do 31 grudnia 2017 roku.
    W tym okresie Organizator gwarantuje nie naliczanie opłat za dostęp do usługi Biuro Rachunkowe Online Portal Klienta.
  5. Promocja dostępna jest na terenie całego kraju w Sieci Sprzedaży Asseco WAPRO oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży Asseco WAPRO.
  6. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje