Promocja


WAPRO Mag Start + Sklep internetowy WAPRO B2CAbonament sklepu internetowego WAPRO B2C już od 129 zł miesięcznie, a to nie koniec!

Dodatkowo możesz otrzymać program WAPRO Mag w wariancie START za ZŁOTÓWKĘ!.

Kupując pakiet WAPRO B2C + WAPRO Mag zyskujesz nie tylko sklep internetowy i program magazynowy, ale kompletną platformę do prowadzenia handlu internetowego
(oraz stacjonarnego), włącznie z obsługą aukcji Allegro!

Kup, pracuj - oszczędzaj!


ZAŁÓŻ SKLEP WAPRO B2C!

Regulamin promocji

 1. Organizatorem promocji „WAPRO Mag Start + Sklep internetowy WAPRO B2C" jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie, w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
 2. Warunkiem udziału w promocji jest zakup abonamentu sklepu internetowego WAPRO B2C na 360 dni. Lista cen promocyjnych dostępna jest na stronie: http://www.wapro.pl/wapro/b2c#tabs1.
 3. W ramach promocji, klient spełniający warunki wymienione w pkt 2 ma prawo do zakupu dowolnej ilości takich abonamentów.
 4. Jeżeli klient nie posiadał dotychczas programu WAPRO Mag, to przy zakupie abonamentu sklepu internetowego WAPRO B2C na 360 dni może otrzymać program WAPRO Mag START za 1 zł netto.
 5. Promocja trwa do odwołania.
 6. Promocja dostępna jest na terenie całego kraju w Sieci Sprzedaży WAPRO ERP (u Autoryzowanych Partnerów WAPRO B2C/B2B)
  oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO ERP.
 7. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
 8. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.
 9. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży WAPRO ERP.

Dowiedz się więcej o WAPRO B2C!


 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje