Promocja


WAPRO Mag + e-handel

Miesięczny abonament Sklepu Internetowego WAPRO B2C już od 129 zł netto, a Platformy Biznesowej WAPRO B2B od 219 zł netto, ale to nie koniec...!

Dodatkowo możesz nabyć program WAPRO Mag w wariancie START za 1 ZŁ, BIZNES za 99 ZŁ, a PRESTIŻ za 399 ZŁ.

Kupując pakiet WAPRO B2C/B2B + WAPRO Mag zyskasz nie tylko Sklep Internetowy i program magazynowy, ale także kompletną Platformę Biznesową do prowadzenia handlu przez Internet!

Kup, pracuj - oszczędzaj!

Regulamin promocji

 1. Organizatorem promocji „WAPRO Mag + e-handel" jest firma Asseco Business Solutions SA, w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
 2. Warunkiem udziału w promocji jest zakup abonamentu Sklepu Internetowego WAPRO B2C lub Platformy Biznesowej WAPRO B2B na 90 lub 360 dni przez klienta, który dotychczas nie posiadał programu WAPRO Mag.
  Szczegółowy cennik abonamentów dostepny jest na stronie: http://www.wapro.pl/wapro/b2c#tabs1.
 3. W ramach promocji, klient spełniający warunki wymienione w pkt. 2 ma prawo do nabycia:
  • - Programu WAPRO Mag START za 1 zł netto – przy wyborze abonamentu Sklepu Internetowego WAPRO B2C lub Platformy Biznesowej WAPRO B2B na 90 lub 360 dni,
  • - Programu WAPRO Mag BIZNES za 99 zł netto – przy wyborze abonamentu Sklepu Internetowego WAPRO B2C lub Platformy Biznesowej WAPRO B2B na 360 dni,
  • - Programu WAPRO Mag PRESTIŻ za 399 zł netto – przy wyborze abonamentu Sklepu Internetowego WAPRO B2C lub Platformy Biznesowej WAPRO B2B na 360 dni.
 4. Promocja obowiązuje do odwołania.
 5. Promocja dostępna jest na terenie całego kraju w Sieci Sprzedaży WAPRO ERP oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO ERP.
 6. Promocja nie łączy się z żadna inną.
 7. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
 8. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.
 9. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży WAPRO ERP.

Dowiedz się więcej o WAPRO B2C!

Dowiedz się więcej o WAPRO B2B!


 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje