Promocja


„Korzystna rekomendacja”

poleć swojego klienta i zagwarantuj mu rabat na WAPRO Online!

WAPRO Online to abonamentowa wersja oprogramowania WAPRO ERP w chmurze. Wystarczy dostęp do Internetu, a kopie zapasowe, aktualizacje, szybkie serwery i bezpieczeństwo danych pozostają po naszej stronie.

Od teraz klienci Biur Rachunkowych, uczestniczących w programie partnerskim, dzięki rekomendacji swojego biura mogą uzyskać aż 20% rabatu na każde stanowisko dostępowe – przez minimum 12 miesięcy.

Jeżeli jesteś klientem – zapytaj w swoim Biurze Rachunkowym lub już dzisiaj zarejestruj się na stronie www.wapro.pl/wapro/online/formularz, jeżeli jesteś uczestnikiem Programu dla Biur – poinformuj obsługiwane firmy!

Doradzaj klientom i oszczędzaj razem z WAPRO ERP!

Regulamin promocji

  1. Organizatorem promocji „Korzystna rekomendacja” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
  2. Promocja rozpoczyna się 21.11.2016 roku i trwa do odwołania. Uczestnicy, którzy zdecydują się na rozpoczęcie świadczenia usługi po raz pierwszy otrzymają gwarantowany rabat na okres 12 miesięcy, niezależnie od czasu trwania promocji. Po zakończeniu okresu promocyjnego cena wróci do wartości zgodnej z aktualnym na ten dzień cennikiem detalicznym. Organizator może w przyszłości zadecydować o przedłużeniu okresu promocyjnego.
  3. W ramach promocji każdy klient, który poprawnie wypełni formularz na stronie www.wapro.pl/wapro/online/formularz otrzyma prawo do rabatu 20% na usługę WAPRO Online. Dane podane w formularzu zostaną zweryfikowane w Biurze Rachunkowym podanym podczas rejestracji. Biuro musi być uczestnikiem Programu dla Biur Rachunkowych.
  4. Promocji nie można łączyć z żadną inną.
  5. Promocja dostępna jest bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO ERP.
  6. Organizator Asseco Business Solutions zastrzega możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
  7. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.
  8. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży WAPRO ERP.

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje