Promocja


JPK - OGÓLNOPOLSKA AKCJA WYMIANY OPROGRAMOWANIA

Jasne zasady
Pakiet funkcji dla Twojej firmy
Korzystne ceny i rabaty

Bez gwiazdek, bez haczyków.

Zrezygnuj z użytkowanego aktualnie oprogramowania do prowadzenia firmy (dowolnej marki) i wymień je z rabatem 15% na aktualne oprogramowanie marki WAPRO ERP, z dowolną ilością stanowisk dodatkowych.

Na złożenie zamówienia masz czas do 23 marca 2018 roku.

Dodatkowo otrzymasz:

- BEZPŁATNY program WAPRO JPK Biznes do wysyłania plików JPK.
- niemal 10 miesięcy bezpłatnej telefonicznej oraz internetowej pomocy technicznej (aż do 30 września 2018 roku)
- gwarancję bezpłatnej aktualizacji (aż do 30 września 2018 roku)
- dostęp do usługi iBusiness – GRATIS!

Zmień program na lepszy. Wybierz WAPRO ERP!

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

WAPRO Fakturka

Fakturowanie
WAPRO Fakturka
Prosty system sprzedaży dla firm nie prowadzących gospodarki magazynowej. Pozwala na wystawianie podstawowych dokumentów (faktury, paragony, przelewy bankowe)

WAPRO Mag

Sprzedaż i magazyn
WAPRO Mag
Przeznaczony dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Pozwala na wystawianie i rejestrację dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu oraz szybką sprzedaż detaliczną

WAPRO Aukcje

Aukcje internetowe
WAPRO Aukcje
Przeznaczony dla firm sprzedających towary i produkty przez aukcje Allegro. Wspomaga proces sprzedaży na Allegro i obsługę posprzedażową w WAPRO Mag.

WAPRO Kaper

Księga podatkowa
WAPRO Kaper
Umożliwia prowadzenie dokumentacji księgowej i rozliczanie podatków. Rozwiązanie dla firm prowadzących księgowość w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów

WAPRO Fakir

Finanse i księgowość
WAPRO Fakir
Program do prowadzenia księgowości - umożliwiający m.in. dekretację i księgowanie dokumentów, ewidencję VAT oraz rozrachunków, a także tworzenie zestawień, analiz i wydruków.

WAPRO JPK

Jednolity Plik Kontrolny
WAPRO JPK
Umożliwia przygotowywania i przesyłanie Jednolitego Pliku Kontrolnego z systemu Asseco WAPRO. Bezpłatna aplikacja wymagająca zainstalowania aktualnej wersji WAPRO Mag, WAPRO Fakir lub WAPRO Kaper.

WAPRO Best

Środki trwałe
WAPRO Best
Przeznaczony do prowadzenia ewidencji majątku trwałego i wartości niematerialnych i prawnych, obsługi inwestycji oraz automatycznego naliczania odpisów amortyzacyjnych.

WAPRO Gang

Kadry i płace
WAPRP Gang
System przeznaczony do prowadzenia ewidencji kadrowej, naliczania wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego oraz związanych z tym rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

WAPRO Analizy

Analizy wielowymiarowe
WAPRP Analizy
Umożliwia tworzenie zaawansowanych, wielowymiarowych analiz danych zgromadzonych w bazach systemu Asseco WAPRO, dostarczając informacji wspierających zarządzanie firmą.

Regulamin promocji

 1. Organizatorem promocji „OGÓLNOPOLSKA AKCJA WYMIANY OPROGRAMOWANIA” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
 2. Promocja rozpoczyna się w momencie publikacji na stronach WAPRO ERP i trwa do 23 marca 2018 roku.
 3. Warunkiem udziału w promocji jest zakup nowej licencji bezterminowej oprogramowania marki WAPRO ERP, na który to zakup klient może otrzymać 15% rabatu od cen detalicznych. Podstawą do uzyskania rabatu jest posiadanie programu dowolnej marki i producenta, o podobnym przeznaczeniu funkcjonalnym jak nowo wybrane programy marki WAPRO ERP.
 4. Posiadanie programu innego producenta należy udokumentować przy pomocy faktury zakupu (programu lub aktualizacji), lub certyfikatu autentyczności (skanu, wydruku, fotokopii). Jeden z ww. dokumentów musi być powiązany z NIP'em uczestnika promocji.
 5. Zakup stanowisk dodatkowych musi się odbyć w ramach tej samej transakcji, co zakup pierwszego stanowiska.
 6. Z uczestnictwa w promocji wyłączeni są posiadacze oprogramowania WAPRO ERP przeznaczonego dla systemu Microsoft Windows.
 7. Promocja nie dotyczy licencji czasowych i programów udostępnianych w formie usługi abonamentowej.
 8. Promocji nie można łączyć z żadną inną.
 9. Promocja dostępna jest w sieci sprzedaży na terenie całego kraju oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO ERP.
 10. Organizator Asseco Business Solutions zastrzega możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
 11. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.
 12. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży WAPRO ERP.

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje