Menedżer radzi

WAPRO Aukcje – wystawianie aukcji cz.4

Kolejna część cyklu dotycząca programu WAPRO Aukcje prezentuje możliwości aplikacji w zakresie wystawiania aukcji na Allegro.

Program pozwala wystawiać aukcje w kilku trybach:

 1. Wystawianie indywidualne
 2. Wystawianie grupowe
 3. Wystawianie zaplanowane
  1. Przez Allegro
  2. Przez WAPRO Aukcje (brak dodatkowej opłaty)
 4. Grupowe Wystawianie z profilu
 5. Wystawianie ponowne aukcji
Podczas wystawiania aukcji system wspiera użytkownika podczas podpowiadanie pewnych danych z WAPRO Maga np.
 1. Cena produktu
 2. Stan produktu
 3. Konto bankowe
 4. Miejsce wystawienia
 5. Dane adresowe
 6. Zdjęcia
 7. Ostatnio użyty tytuł aukcji dla danego towaru
 8. Mapowanie kategorii
Opcje te pozwalają skracać czas związany z wystawieniem aukcji. Dodatkowo użytkownik może tworzyć wiele cenników dostawy, które są dostępne w trakcie wystawiania i mogą być szybko zmieniane. Kolejną bardzo przydatną funkcją jest posługiwanie się zmiennymi, które podczas wysyłania danych do Allegro pozwalają zamienić na dane np. zmienna {Artykuł.Nazwa} zostanie zamieniona na nazwę produktu wystawianego.

Pozwala to bardzo łatwo stworzyć kilka podstawowych motywów aukcji, które potem w trakcie wystawiania będą odpowiednio personalizowane już danymi z WAPRO Mag.

Inna opcja to tworzenie profilu aukcji, który może być przed wystawieniem powielony i zmienione mogą być w nim dane konkretnego produktu. Opcja dodatkowa związana z profilami to zaznaczenie X produktów a następnie wybranie opcji Wystaw grupowo z profilu. Opcja pozwala wskazać dodatkowe atrybuty dla nowych aukcji w zakresie cen, tytułu czy chociażby wysyłanych zdjęć. Dzięki temu użytkownik może hurtowo wystawić wszystkie produkty z X kategorii.

Większość opisanych funkcji zostało przedstawionych na poniższym filmie. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami na stronie produktu.


WRÓĆ DO LISTY ARTYKUŁÓW
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje