Wysoka jakość programów

Oprogramowanie WAPRO ERP to kontynuacja doskonale znanych na rynku od 1994 roku systemów marki WA-PRO, znajdujących się przez trzynaście lat w ofercie firmy o tej samej nazwie. Od 2007 r. marka jest własnością lidera polskiego rynku oprogramowania dla biznesu – firmy Asseco Business Solutions.

Zespół doświadczonych ekspertów ds. produktów WAPRO ERP to grupa wysokiej klasy specjalistów mających często ponad 10-letnie doświadczenie w rozwoju i wdrażaniu systemów dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz we współpracy z największymi światowymi dostawcami rozwiązań informatycznych, takimi jak IBM, Microsoft, Oracle czy Sybase.

Bogactwo funkcjonalne i wysoka jakość programów WAPRO ERP są efektem m.in. połączenia wieloletniego doświadczenia z możliwościami, jakie daje zastosowanie najnowszych technologii i wymiana doświadczeń w ramach tak dużej i stabilnej firmy, jaką jest Asseco Business Solutions.

Ponadto systemy WAPRO ERP rozwijane są w oparciu o sugestie kilkuset partnerów handlowych oraz tysięcy użytkowników. Stosowany reżim produkcyjny i praca wyspecjalizowanego działu testów gwarantują odpowiednią jakość produktów kierowanych do klienta. Nad całością czuwają również menedżerowie aplikacji, kontrolujący zgodność oprogramowania z obowiązującymi przepisami prawa.

Oprócz pomocy ze strony producenta w postaci centralnego serwisu, szkoleń i bezpośrednich konsultacji, użytkownicy systemów mają także do dyspozycji rozbudowaną sieć sprzedaży, zapewniającą wsparcie w siedzibie klienta, niezależnie od jej lokalizacji.

Systemy WAPRO ERP rozwijane są w technologii klient-serwer, opartej o rozwiązania firmy Microsoft. Daje to użytkownikom gwarancję bezpieczeństwa oprogramowania, a także jego stabilności oraz wydajności. Programy mogą być również w prosty sposób skalowane i dostosowywane do potrzeb firmy klienta, nadążając technologicznie za jej rozwojem.

Asseco BS przywiązuje także dużą wagę zarówno do wyglądu aplikacji, jak i ergonomii interfejsu użytkownika. Czytelne, wielofunkcyjne okna przeglądania danych, wygodne formatki do ich wprowadzania, ekrany szybkiej sprzedaży, pełny dostęp do programu z klawiatury – to wszystko powoduje, że praca z programem jest łatwa i wygodna. Dodatkowo wiele elementów interfejsu może być konfigurowanych przez użytkownika, który dopasowuje go w ten sposób do własnych, specyficznych upodobań i potrzeb.

Zastosowanie powszechnie dostępnej, standardowej technologii powoduje, że oprogramowanie WAPRO ERP w naturalny sposób współpracuje z większością popularnych narzędzi przetwarzania danych dostępnych na rynku, począwszy od programów typu home-banking czy płatnik, poprzez pakiety MS Office, narzędzia raportujące Crystal Reports czy MS Outlook, aż do zaawansowanych narzędzi analitycznych klasy OLAP. Możliwa jest także wymiana danych ze specjalistycznym oprogramowaniem innych producentów z wykorzystaniem popularnych formatów txt czy xml.

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje