Wspieramy niestandardowe potrzeby klientów (narzędzia umożliwiające rozszerzanie standardowej funkcjonalności)

Mimo, że oprogramowanie WAPRO ERP w podstawowej wersji jest rozwiązaniem powszechnie dostępnym w handlu detalicznym, to jednak jego ważną cechą jest możliwość elastycznego dopasowania do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Użytkownik może tego dokonać zarówno na etapie wdrażania systemu jak i późniejszej rozbudowy. Istnieje możliwość dostosowania oprogramowania do pojawiających się potrzeb na danym etapie rozwoju działalności.

Jako producent postawiliśmy przy tym na to, aby proces rozszerzenia standardowej funkcjonalności nie wymagał od użytkowników zaawansowanej wiedzy z zakresu programowania. Istotną cechą naszych rozwiązań jest przede wszystkim ich prostota i intuicyjność. Nasi klienci czasami samodzielnie (będąc zaawansowanymi użytkownikami komputerów) lub przy pomocy swoich informatyków (nawet nie będących typowymi programistami) są w stanie dostosować system WAPRO ERP do swoich potrzeb. W pozostałych przypadkach firma może skorzystać z usług wdrożeniowców lub partnerów handlowych WAPRO ERP na terenie całego kraju.

Możliwość prostej rozbudowy systemów WAPRO ERP jest w wielu przypadkach wygodną i tanią alternatywą wobec konieczności zakupu dodatkowego, specjalistycznego oprogramowania. Poza obniżeniem kosztów związanych z nabyciem nowej aplikacji zapewnia to spójność sytemu informatycznego w firmie i ogranicza koszty jego utrzymania.


MODUŁY DODATKOWE

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje