Skalowalność oprogramowania

Oprogramowanie WAPRO ERP dzięki swej modułowej konstrukcji, kompleksowości i otwartości bez problemu nadąża za rozwojem firmy klienta oraz jego ekspansją na nowe rynki. Linie produktowe WAPRO ERP czyli START, BIZNES oraz PRESTIŻ to nic innego jak oprogramowanie rosnące wraz z potrzebami przedsiębiorstwa - od firmy jednostanowiskowej aż po organizacje mające kilkanaście oddziałów w całym kraju i używające programów na dziesiątkach stanowisk.

Ponadto rozwiązania dostępne np. w programie  Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag PRESTIŻ+ umożliwiają łatwe rozszerzenie funkcjonalności poprzez wykorzystanie zaawansowanych funkcji takich jak np. mechanizm tabel dodatkowych i gniazd rozszerzeń. Integracja z narzędziami typu OLAP czy Crystal Reports pozwalają z kolei na bezproblemową prezentację danych dodanych lub przetworzonych przez wspomniane wyżej mechanizmy.

Należy podkreślić, że przejście do wyższej linii produktowej WAPRO ERP odbywa się w pełni automatycznie i nie wymaga ani dodatkowych prac wdrożeniowych, ani kosztowych przestojów w pracy firmy. Zmiana polega jedynie na aktywowaniu (odblokowaniu) funkcjonalności dostępnej w wyższym wariancie. Dodatkowo użytkownik ma możliwość testować nowe elementy systemu przez 30 dni bez konieczności natychmiastowej decyzji odnośnie zakupu.

Natomiast jeżeli na skutek intensywnego rozwoju przedsiębiorstwo przeniesie się do segmentu firm dużych, możliwe jest także przejście do kolejnych linii produktów firmy Asseco Business Solutions dedykowanych dla dużych przedsiębiorstw, czyli linii SOFTLAB ERP.

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje