Dlaczego WAPRO ERP?

Pomoc dla początkującego biznesmena

Program Księga podatkowa i ryczałt WAPRO Kaper jest przeznaczony dla początkujących przedsiębiorców, wspomagając ich w najważniejszych obszarach działania ich niewielkich jeszcze firm. Aplikacja znajduje zastosowanie zarówno w profesjonalnych biurach rachunkowych, jak też w małych rodzinnych przedsiębiorstwach. Program został tak zaprojektowany, aby użytkownicy rozpoczynający działalność gospodarczą - nie znając wszystkich szczegółów przepisów podatkowych - mogli samodzielnie prowadzić dokumentację księgową.

System WAPRO Kaper po zainstalowaniu jest automatycznie konfigurowany i bez dodatkowej ingerencji użytkownika może obsłużyć znakomitą większość operacji, z jakimi spotyka się on prowadząc własną firmę. Program w trakcie pracy oczekuje właściwie jedynie przepisania informacji znajdujących się na księgowanym dokumencie. Reszta działań dokonywana jest automatycznie. Automatyzacja ta nie tylko odciąża użytkownika od konieczności przeprowadzania żmudnych operacji związanych na przykład z wprowadzaniem zapisów do rejestrów VAT, naliczaniem odpisów amortyzacyjnych czy składek ubezpieczeniowych, ale także zwalnia go z konieczności poznania szczegółowych przepisów związanych z tymi zagadnieniami.


Przejrzysty sposób prezentacji obliczeń, szereg wygodnych raportów oraz okien przeglądania danych, oprócz zwykłych funkcji użytkowych, może również pełnić rolę edukacyjną. Użytkownik, który rozpoczynając działalność gospodarczą słabo orientuje się w zagadnieniach księgowych, a jednocześnie chce taką wiedzę nabyć, może używać programu jako cennej i praktycznej pomocy naukowej pokazującej, jak poznawane przez niego przepisy przekładają się na zawartość dokumentacji, którą zobowiązany jest prowadzić.

Użytkownik programu – tak początkujący jak i zaawansowany w zagadnieniach księgowości – nie musi być również specjalistą w zakresie technicznych zagadnień funkcjonowania i instalacji aplikacji. WAPRO Kaper podczas instalacji nie zadaje kłopotliwych pytań, które mogłyby wykraczać poza elementarną wiedzę związaną z obsługą komputera. W bardzo rzadkich, nietypowych przypadkach instalacji, natychmiastową i fachową pomocą służy telefoniczny serwis produktów WAPRO ERP. Można także skorzystać z usług serwisanta lub najbliższego partnera handlowego, których sieć pokrywa obszar całego kraju.

Referencje

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje