Dlaczego WAPRO ERP?

Dostęp do nowoczesnych technologii mobilnych dla małych i średnich firm

Asseco Business Solutions oferuje sektorowi MSP najnowocześniejszą technologię mobilną, zarezerwowaną dotychczas wyłącznie dla dużych korporacji. System WAPRO ERP Mobilna firma WAPRO Mobile to rozwiązanie ułatwiające sprzedaż, które zapewnia zdalny i szybki dostęp do informacji niezależnie od miejsca pobytu użytkownika.

Widok handlowca dużej firmy wykorzystującego w codziennej pracy terminale przenośnie nikogo już obecnie nie dziwi. W przypadku mniejszych podmiotów barierą uniemożliwiającą zastosowanie takich rozwiązań był bardzo duży koszt. Zastosowanie nowoczesnych i zaawansowanych technologii mobilnych możliwe było dopiero w przypadku dysponowania budżetem kilkunastu tysięcy złoty na jednego handlowca. Skomplikowany proces wdrożenia i instalacji, dodatkowe koszty miesięcznej obsługi systemu oraz drogie specjalistyczne urządzenia przenośne skutecznie odstraszały małe organizacje od wprowadzania takich rozwiązań.

Synchronizacja danych między WF-Mag Mobile 2 a WF-Mag PRESTIŻWAPRO Mobile to oferta dla firm z segmentu MSP, które dostrzegają korzyści z zastosowania technologii mobilnej. Wykorzystując szeroko dostępne możliwości komunikacji takie jak GPRS, internet, nowoczesne komputery osobiste typu PDA oraz najnowocześniejszą technologię zarówno bazodanową jak i programistyczną, WAPRO Mobile pozwala małym i średnim przedsiębiorcom wyposażyć swoich pracowników terenowych (zarówno przedstawicieli handlowych jak i van sellerów) w zaawansowane rozwiązania w adekwatnej dla sektora MSP cenie.

Koszt oprogramowania to nie kilkanaście tysięcy, a maksymalnie dwa tysiące złotych na jednego handlowca. Dodatkowo cena samego urządzenia mobilnego jest także niewysoka, gdyż system działa na niedrogich i ogólnie dostępnych palmtopach (PDA). Całkowity koszt wyposażenia handlowca w narzędzie pracy zamyka się więc w pięciu tysiącach złotych, wliczając w to oprogramowanie, sprzęt (PDA + drukarka) i opłaty GPRS za wymianę danych. .

Inwestycja w rozwiązanie mobilne zwraca się małym firmom bardzo szybko przez zwiększenie wydajności pracy, redukcję kosztów związanych z zakupem papieru, rozmów telefonicznych, kosztów dodatkowych zasobów ludzkich oraz poprzez zwiększenie obszaru działania firmy i podniesienie jej prestiżu.


„Dzięki wykorzystaniu technologii mobilnej i pracy w terenie z wykorzystaniem przenośnego urządzanie typu PDA firma PW AWA zaczęła być lepiej postrzegana przez klientów, jako bardziej innowacyjna oraz nowoczesna a przez to oferująca lepszą jakość." - mówi Pan Andrzej Ogonowski właściciel PW AWA

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje