Porady

Sprzedaż i magazyn WF-Mag

WF-Mag dla Windows – jak przeprowadzić remanent

Jak co roku grudzień i styczeń to miesiące, w których w firmach przeprowadza się remanenty. Aby ułatwić Państwu przeprowadzenie procesu inwentaryzacji w Państwa firmie przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa niniejszy poradnik oraz bezpłatne szkolenie online, aby ten ważny proces przebiegł sprawnie oraz bez pomyłek.

Skuteczny marketing SMS

Marketing SMS-owy stanowi idealne uzupełnienie istniejących kanałów cyfrowych i jest szczególnie skuteczny w przypadku ofert w czasie (niemal) rzeczywistym oraz innych ofert specjalnych. SMS wzmacnia inne kanały marketingowe i pozwala klientom zdecydować, jak, kiedy i gdzie otrzymują oni informacje od firm. Promocje SMS-owe odznaczają się 8-krotnie wyższymi współczynnikami odpowiedzi niż promocje e- mailowe.
Sprzedaż i magazyn WF-Mag

Schowek pozycji zamówień

W wersji 8.10.0 WF-Mag dla Windows wprowadziliśmy nową funkcję ułatwiającą znacząco pracę z zamówieniami w postaci Schowka pozycji zamówień.
Sprzedaż i magazyn WF-Mag

Integracja z terminalem płatniczym ELAVON - zobacz jak usprawnić proces sprzedaży

Jeśli korzystasz z terminali płatniczych to zobacz jakie nowe możliwości daje Ci integracja z terminalem płatniczym firmy ELAVON. System umożliwia wysyłanie kwoty do terminala bezpośrednio w procesie sprzedaży bez ręcznego wpisywania kwot. WF-Mag obsługuje terminale Ingenico, które mogą działać w trybie zintegrowanym z systemem ERP.
Sprzedaż i magazyn WF-Mag

Obsługa odwrotnego obciążenia w WF-Mag dla Windows 8.00.8

W nowej wersji 8.00.8 zaszły istotne zmiany w zakresie obsługi sprzedaży produktów podlegających procedurze odwrotnego obciążenia.
gospodarka

Liczba bankructw w Polsce nadal maleje

W pierwszych trzech kwartałach 2015 r. polskie sądy wydały postanowienia o ogłoszeniu upadłości 566 podmiotów, co jest wartością o 9 proc. niższą niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.
Zmniejszająca się liczba bankructw to - poza wzrostem konsumpcji prywatnej - także wynik coraz większego otwarcia przedsiębiorców na wymianę handlową z zagranicą.
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje