Porady

Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Obsługa płatności online – Przelewy 24

W systemie magazynowo handlowym WAPRO Mag udostępniono integrację z usługą Przelewy 24. Funkcja pozwala użytkownikom systemu do fakturowania WAPRO Mag na przygotowanie linków szybkich płatności oraz umieszczanie ich na wydrukach dokumentów jako link lub kod QR. Kod QR może być zeskanowany na aplikacji mobilnej w telefonie i użytkownik zostanie przeniesiony na stronę płatności banków.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Ukrywanie archiwalnych elementów

Specyfiką przedsiębiorstwa jest ciągłe dostosowywanie się do zmieniających warunków na rynku, wewnętrznych reorganizacji czy zmiany modeli biznesowych.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Obsługa pola BDO w WAPRO Mag

W Systemie magazynowo handlowym WAPRO Mag wprowadzono obsługę tzw. Pola BDO czyli numeru identyfikacyjnego w bazie danych gospodarowania odpadami.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Wykorzystanie kalendarzy CRM

System magazynowo-handlowy WAPRO Mag posiada wbudowany moduł CRM, który umożliwia użytkownikom planowanie swoich czynności do wykonania.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Jak skonfigurować program do współpracy z elektronicznym nadawcą Poczty Polskiej

Wersja 8.40.0 systemu magazynowo handlowego WAPRO Mag udostępniła użytkownikom WAPRO ERP wiele zmian w module paczek. Jedna z nich to udostępnienie tego modułu już od wariantu START dzięki czemu wszyscy klienci mogą korzystać z integracji. Druga to dodanie nowej integracji z systemem Elektroniczny Nadawca dostarczanym przez Pocztę Polską.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

WAPRO Mag i integracja z Elektronicznym Nadawcą Poczty Polskiej

Moduł WAPRO Mag został wzbogacony o integrację z największym operatorem przesyłek jakim jest Poczta Polska.
Poczta Polska swoim klientom udostępnia system o nazwie Elektroniczny nadawca, dzięki czemu użytkownicy tego systemu mogą korzystać z przesyłek pocztowych i kurierskich zarówno w kraju jak i za granicą.
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje