Porady

WAPRO Mag

Statusy zamówień w WAPRO Mag

Jakie są możliwości uporządkowania sposobu zarządzania dokumentami oraz ich stanem za pomocą statusów w programie WAPRO Mag
WAPRO Mag

Jak wykorzystać etykiety w WAPRO Mag?

Etykiety w WAPRO Mag to elementy, pozwalające na dodatkową klasyfikację zapisów w różnych kartotekach z możliwością wyświetlania kolorowych etykiet na ekranie kartoteki.
WAPRO Mag

Dokumenty seryjne

WAPRO Mag posiada możliwość generowania faktur seryjnych (abonamentowych). Cechą takich dokumentów jest ich powtarzalność w określonym czasie np. wystawiane raz miesięcznie w tej samej postaci, zmienia się tylko okres.
Funkcja dostępna w wariancie Prestiż i Prestiż Plus pozwala zautomatyzować ten proces.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

WAPRO Mag – jak przeprowadzić remanent

Jak co roku grudzień i styczeń to miesiące, w których w firmach przeprowadza się remanenty. Aby ułatwić Państwu przeprowadzenie procesu inwentaryzacji w Państwa firmie przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa niniejszy poradnik oraz bezpłatne szkolenie online, aby ten ważny proces przebiegł sprawnie oraz bez pomyłek.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Skuteczny marketing SMS

Marketing SMS-owy stanowi idealne uzupełnienie istniejących kanałów cyfrowych i jest szczególnie skuteczny w przypadku ofert w czasie (niemal) rzeczywistym oraz innych ofert specjalnych. SMS wzmacnia inne kanały marketingowe i pozwala klientom zdecydować, jak, kiedy i gdzie otrzymują oni informacje od firm. Promocje SMS-owe odznaczają się 8-krotnie wyższymi współczynnikami odpowiedzi niż promocje e- mailowe.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Schowek pozycji zamówień

W wersji 8.10.0 WAPRO Mag wprowadziliśmy nową funkcję ułatwiającą znacząco pracę z zamówieniami w postaci Schowka pozycji zamówień.
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje