Menedżer radzi

Kadry i płace WAPRO Gang

Jak wystawić zaświadczenie o dochodach w WAPRO Gang

Jednym elementów codziennej pracy działów kadr i płac jest wystawianie zaświadczeń o dochodach.W systemie WAPRO Gang istnieje szereg szablonów zaświadczeń, które ogólnie można podzielić na grupy według przeznaczenia.
Mobilna firma WAPRO Mobile

Targetowanie - planowanie sprzedaży źródłem efektywności

Planując sprzedaż w wybranym okresie, menedżerowie przydzielają handlowcom dedykowane dla nich cele (targety), które przedstawiciele są zobowiązani zrealizować. Aby wywiązać się ze swoich zadań, pracownicy terenowi muszą odpowiednio zaplanować sprzedaż, z uwzględnieniem zarówno częstotliwości wizyt, wyznaczonych zadań, jak i rodzaju odwiedzanych klientów. Ich działania powinny jednak opierać się o szereg danych, po analizie których będzie jasne, jakich kontrahentów warto odwiedzić i w jakim czasie, by pod koniec danego okresu odnieść sukces sprzedażowy.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

WAPRO Mag i integracja z Elektronicznym Nadawcą Poczty Polskiej

Moduł WAPRO Mag został wzbogacony o integrację z największym operatorem przesyłek jakim jest Poczta Polska.
Poczta Polska swoim klientom udostępnia system o nazwie Elektroniczny nadawca, dzięki czemu użytkownicy tego systemu mogą korzystać z przesyłek pocztowych i kurierskich zarówno w kraju jak i za granicą.
WAPRO ERP

Przygotuj firmę do RODO z oprogramowaniem WAPRO ERP

25 maja 2018 roku weszło w życie rozporządzenie ogólne o ochronie danych osobowych, w skrócie określane jako RODO. Znowelizowane przepisy zmieniły sposób podejścia do ochrony danych osobowych.
Jednolity plik Kontrolny WAPRO JPK

JPK – rozliczenia kwartalne a miesięczny JPK_VAT

Firma rozlicza VAT kwartalnie. Kiedy sporządzam JPK wyświetla się komunikat „Brak e-deklaracji VAT7 po imporcie danych z bazy źródłowej” – co zrobić?
Jednolity plik Kontrolny WAPRO JPK

JPK – w pigułce

Odpowiedzi na często stawiane pytanie
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje