Menedżer radzi

Finanse i księgowość WAPRO Fakir

Nowe wzory deklaracji VAT-7(19) oraz VAT-7K(13)

W związku z wieloma pytaniami napływającymi do naszego serwisu, na temat opublikowanych w dniu 31 stycznia 2019 r. w rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 21 stycznia 2019 roku nowych wzorów deklaracji VAT-7(19) oraz VAT-7K(13) informujemy, że zostaną one w naszych programach opublikowane do końca pierwszego kwartału bieżącego roku, ponieważ w dalszym ciągu można korzystać z poprzednich wzorów.
Kadry i płace WAPRO Gang

Nie generuje się ZUS RPA – instrukcja postępowania

Upewnij się, że masz program w wersji 8.40.4. W tej wersji jest dostępny raport ZUS RPA.

Jeżeli w wersji 8.40.4 nie generuje się ZUS RPA, a są spełnione warunki do złożenia takiego raportu z umów o pracę, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:
Księga podatkowa WAPRO Kaper

Jak ręcznie wprowadzić rozliczenie kosztów eksploatacji samochodów zgodnie z przepisami obowiązującymi od stycznia 2019 w WAPRO Kaper

Poniżej przedstawiam kolejne kroki jakie należy wykonać, aby wprowadzić w programie WAPRO Kaper rozliczenie kosztów eksploatacji samochodu zgodnie z nowymi regulacjami:
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Obsługa płatności online – Przelewy 24

W systemie magazynowo handlowym WAPRO Mag udostępniono integrację z usługą Przelewy 24. Funkcja pozwala użytkownikom systemu do fakturowania WAPRO Mag na przygotowanie linków szybkich płatności oraz umieszczanie ich na wydrukach dokumentów jako link lub kod QR. Kod QR może być zeskanowany na aplikacji mobilnej w telefonie i użytkownik zostanie przeniesiony na stronę płatności banków.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Ukrywanie archiwalnych elementów

Specyfiką przedsiębiorstwa jest ciągłe dostosowywanie się do zmieniających warunków na rynku, wewnętrznych reorganizacji czy zmiany modeli biznesowych.
Finanse i księgowość WAPRO Fakir

e-SF czyli elektroniczne sprawozdania finansowe w WAPRO Fakir

Od wersji 8.40.2 WAPRO Fakir umożliwia tworzenie i zapisywanie sprawozdań finansowych w postaci elektronicznej, to jest w postaci pliku o strukturze logicznej oraz formacie udostępnionym w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej urzędu obsługującego ministra właściwego do spraw finansów publicznych, zgodnie z art. 45 ust. 1g ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości.
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje