Zobacz wersję demo

1

Wybierz program, który chcesz przetestować

2

Jesteś już naszym klientem?

Podaj dane kontaktowe

Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Stanowisko*
Firma*
NIP*
Miasto*
Telefon*
Jestem bardzo zainteresowany ofertą, proszę o pilny kontakt telefoniczny
Ilość pracowników *
1-4 5-9 10-19 20-49 50-99 100 lub więcej
Jak dowiedziałeś się
o naszych produktach?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c (dalej Asseco BS). Podane dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.) w celach ewidencyjnych, jak również w celach informowania o produktach i usługach znajdujących się w ofercie handlowej Asseco BS. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach partnerów biznesowych Asseco Business Solutions S.A.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych zawartych w formularzu, partnerom biznesowym Asseco Business Solutions S.A., w celu informowania o ich produktach i usługach.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asseco Business Solutions S.A., a także –
w przypadku wyrażenia zgody powyżej – od partnerów biznesowych Asseco Business Solutions S.A., na podany przeze mnie numer telefonu/adres e-mail, informacji handlowych:
Drogą elektroniczną, w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących, za pomocą:
wiadomości e-mail
wiadomości SMS/MMS
drogą telefoniczną, poprzez kontakt konsultanta
zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013r. poz. 1422) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243).

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje