Zobacz wersję demo

1

Wybierz program, który chcesz przetestować

2

Jesteś już naszym klientem?

Podaj dane kontaktowe

Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Stanowisko*
Firma*
NIP*
Miasto*
Telefon*
Jestem bardzo zainteresowany ofertą, proszę o pilny kontakt
Ilość pracowników *
1-4 5-9 10-19 20-49 50-99 100 lub więcej

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym jest Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c (dalej Asseco BS). Podane dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych w celach ewidencyjnych, jak również w celach informowania o produktach i usługach znajdujących się w ofercie handlowej Asseco BS.
Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz prawo do wycofania udzielonych zgód. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które odbywało się na ich podstawie, zanim zostały wycofane. Można skorzystać z powyższych uprawnień, kierując stosowne pismo na adres siedziby lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej."

Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach partnerów biznesowych Asseco Business Solutions S.A.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych zawartych w formularzu, partnerom biznesowym Asseco Business Solutions S.A., w celu informowania o ich produktach i usługach.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Asseco Business Solutions S.A., a także –
w przypadku wyrażenia zgody powyżej – od partnerów biznesowych Asseco Business Solutions S.A., na podany przeze mnie numer telefonu/adres e-mail, informacji handlowych:
Drogą elektroniczną, w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących, za pomocą:
wiadomości e-mail *
wiadomości SMS/MMS
drogą telefoniczną, poprzez kontakt konsultanta

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje