Aktualne wersje programów

Asseco WAPRO tworzy nowoczesne systemy, które ściśle ze sobą współpracują – tworząc systematycznie powiększający się ekosystem. Ich celem jest wspieranie rozwoju polskich firm, zwiększanie ich konkurencyjności i efektywności.

Asseco WAPRO ERP 2017 to najnowsza generacja programów wchodzących w skład ekosystemu, aktualnych na rok 2017. Programy objęte są bezpłatnym wsparciem serwisowym producenta oraz prawem do bezpłatnych aktualizacji i nowych zmian funkcjonalnych publikowanych w kolejnych wersjach oznaczonych 8.2x.x.

Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz.

W ofercie marki Asseco WAPRO znajdują się także dwie linie specjalistyczne - Asseco WAPRO BIURO dedykowane dla Biur Rachunkowych i Asseco WAPRO MOBILE przeznaczone dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie oraz kadry menedżerskiej. Oprogramowanie dostępne jest również jako usługa online i rozliczane w modelu SaaS (Software as a Service).
 


Start Biznes Prestiż Biuro Budżet Mobile Usługa
Program Data wydania Wersja
WAPRO JPK WIN
Jednolity Plik Kontrolny
WF-Analizy WIN
Analizy wielowymiarowe
WF-Fakturka WIN
Fakturowanie
WF-Mag WIN
Sprzedaż i magazyn
WF-Aukcje WIN
Aukcje internetowe
WF-Mag Mobile 2
Mobilna firma
ANDROID PDA WIN
iBusiness WAPRO
Mobilna platforma analityczna ANDROID iOS
WF-KaPeR WIN
Księga podatkowa
WF-FaKir WIN
Finanse i księgowość
WF-GANG WIN
Kadry i płace
WF-bEST WIN
Środki trwałe
abStore B2C WEB
Nowoczesna platforma handlu internetowego (B2C)
abStore B2B WEB
Platforma biznesowa (B2B)
BR online WEB
Biuro Rachunkowe online

    * występuje również w wariancie Prestiż Plus
     

    Oferujemy 7 linii produktowych
    dostosowanych do Twoich potrzeb

    Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje