popup4 popup1


popup2

Aktualne wersje programów

Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Kompleksowe i uniwersalne oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa.

Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Podział na linie produktowe ułatwia Klientom wybór najodpowiedniejszego dla nich pakietu do zarządzania.

W ofercie marki Asseco WAPRO znajdują się także dwie linie specjalistyczne - Asseco WAPRO BIURO dedykowane dla Biur Rachunkowych i Asseco WAPRO MOBILE przeznaczone dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie oraz kadry menedżerskiej.

Ofertę oprogramowania dla przedsiębiorstw uzupełnia nowoczesny sklep internetowy (B2C) i mobilna platforma analityczna iBusiness WAPRO.

Oprogramowanie dla firm marki Asseco WAPRO dostępne jest również w wersji online na platformie WAPRO online i rozliczane w modelu usługowym (SaaS - Software as a Service).

Usługa Biuro Rachunkowe online dostępna w programie Asseco WAPRO dla Biur Rachunkowych umożliwia automatyczną wymianę danych między aplikacjami oraz pozwala na korzystanie z Portalu Klienta udostępniającego zaksięgowane dane, dokumenty i raporty.

Program
Przeznaczenie START BIZNES PRESTIŻ BIURO BUDŻET MOBILE USŁUGA Data wydania Wersja
WF-Analizy Analizy wielowymiarowe
 WF-Fakturka Fakturowanie

WF-Mag Sprzedaż i magazynWF-Mag Mobile 2 pda.gif

Sprzedaż mobilna

iBusiness WAPRO
Mobilna platforma analityczna


usługa
on-line
WF-KaPeR Księga podatkowaWF-FaKir Finanse i księgowość


WF-GANG Kadry i płaceWF-bEST Środki trwałe
WF-CRM Zarządzanie relacjami z klientami


abStore B2C Nowoczesna platforma handlu internetowego (B2C)


usługa
on-line
abStore B2B Platforma biznesowa (B2B)


usługa
on-line
BR online Biuro Rachunkowe online


usługa
on-line

WF-MAG Sprzedaż i magazyn
WF-KaPeR Księga podatkowa
WF-GANG Kadry i płace
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje