popup4 popup1


popup2

Pobierz aktualizację

Zamieszczone w poniższej tabeli programy Asseco WAPRO służą do aktualizacji oraz rozbudowy i są przeznaczone dla posiadaczy wcześniej zakupionych licencji. Użytkownicy posiadający ważną aktualizację (zgodnie z zasadami aktualizacji) mogą instalując te pliki aktualizować posiadaną wersję programu
 
Osoby, które chcą poznać możliwości aplikacji zapraszamy
do pobrania wersji DEMO »
 

Uwaga!

Dla użytkowników wersji wcześniejszych niż 8.00.0 zainstalowanie bieżącej związane jest z zakupem aktualizacji. Użytkownicy kilku programów Asseco WAPRO pracujący na wspólnej (tej samej) bazie danych, powinni jednocześnie zaopatrzyć się w wersje tych programów o zgodnym numerze (zgodność do trzeciego miejsca w numeracji wersji czyli np. 8.0x.x).

W ciągu maksimum 30 dni od momentu zainstalowania programu dostępna jest pełna funkcjonalność programu. W tym okresie należy dokonać formalności zakupu tzn.:

  1. wypełnić zamówienie z programu
  2. wysłać zamówienie do Oddziału w Warszawie firmy Asseco Business Solutions za pomocą Internetowego Systemu Zamówień lub za pomocą e-mail
  3. nasz Dział Sprzedaży uzgodni sposób zapłaty
  4. prześlemy pocztą dokumenty licencyjne i kod aktywacyjny
  5. otrzymanym kodem należy aktywować oprogramowanie

Wprowadzenie kodu aktywacyjnego przedłuża bezterminowo dostęp do pełnej funkcjonalności programu.

Zachęcamy do korzystania z tego sposobu pozyskiwania naszego oprogramowania. Jednocześnie prosimy o nie odkładanie formalności na ostatnią chwilę.

Aktualizacje do pobrania

Dla programów w wersji Windows przygotowaliśmy aplikację automatyzująca proces pobierania i instalacji programów, która uruchomi się po wybraniu odpowiedniego programu z poniższej tabeli.

 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje