Menedżer radzi

Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Ukrywanie archiwalnych elementów

Specyfiką przedsiębiorstwa jest ciągłe dostosowywanie się do zmieniających warunków na rynku, wewnętrznych reorganizacji czy zmiany modeli biznesowych.
Finanse i księgowość WAPRO Fakir

e-SF czyli elektroniczne sprawozdania finansowe w WAPRO Fakir

Od wersji 8.40.2 WAPRO Fakir umożliwia tworzenie i zapisywanie sprawozdań finansowych w postaci elektronicznej, to jest w postaci pliku o strukturze logicznej oraz formacie udostępnionym w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej urzędu obsługującego ministra właściwego do spraw finansów publicznych, zgodnie z art. 45 ust. 1g ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Obsługa pola BDO w WAPRO Mag

W Systemie magazynowo handlowym WAPRO Mag wprowadzono obsługę tzw. Pola BDO czyli numeru identyfikacyjnego w bazie danych gospodarowania odpadami.
Finanse i księgowość WAPRO Fakir

Jak przyśpieszyć księgowanie dokumentów w WAPRO Fakir? (część 4)

W kolejnym artykule z cyklu „Jak przyśpieszyć księgowanie dokumentów w WAPRO Fakir?” przypomnimy operację automatycznego, co miesięcznego przeksięgowania kosztów do rozliczenia w czasie w programie WAPRO Fakir.
Sprzedaż i magazyn WAPRO Mag

Wykorzystanie kalendarzy CRM

System magazynowo-handlowy WAPRO Mag posiada wbudowany moduł CRM, który umożliwia użytkownikom planowanie swoich czynności do wykonania.
Mobilna firma WAPRO Mobile

Dokumenty MM w WAPRO Mobile

System WAPRO Mobile umożliwia tworzenie dokumentów przesunięć międzymagazynowych otwierając tym możliwość zwrotu towaru z magazynu handlowca na magazyn główny lub do innych wybranych magazynów, do których handlowiec posiada uprawnienia.
 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje