popup4 popup1


popup2

Oferta

Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Kompleksowe i uniwersalne oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa.

Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Podział na linie produktowe ułatwia Klientom wybór najodpowiedniejszego dla nich pakietu do zarządzania.

W ofercie marki Asseco WAPRO znajdują się także dwie linie specjalistyczne - Asseco WAPRO BIURO dedykowane dla Biur Rachunkowych i Asseco WAPRO MOBILE przeznaczone dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie oraz kadry menedżerskiej.

Ofertę oprogramowania dla przedsiębiorstw uzupełnia nowoczesny sklep internetowy (B2C) i mobilna platforma analityczna iBusiness WAPRO.

Oprogramowanie dla firm marki Asseco WAPRO dostępne jest również w wersji online na platformie WAPRO online i rozliczane w modelu usługowym (SaaS - Software as a Service).

Usługa Biuro Rachunkowe online dostępna w programie Asseco WAPRO dla Biur Rachunkowych umożliwia automatyczną wymianę danych między aplikacjami oraz pozwala na korzystanie z Portalu Klienta udostępniającego zaksięgowane dane, dokumenty i raporty.b_prestiz_p.gif
abStore B2C Nowoczesna platforma handlu internetowego (B2C)


abStore***
abStore B2B Platforma biznesowa (B2B)


abStore B2B***
WF-Analizy Analizy wielowymiarowe
WF-Analizy WF-Analizy**
iBusiness WAPRO Mobilna platforma analityczna
iBusiness WAPRO

iBusiness WAPRO***
WF-Fakturka Fakturowanie WF-Fakturka
Biuro rachunkowe online

WF-Mag Sprzedaż i magazyn WF-Mag WF-Mag WF-Mag*

WF-Mag Mobile 2 Biuro rachunkowe online **
WF-KaPeR Księga podatkowa WF-KaPeR WF-KaPeR
WF-KaPeR

Biuro rachunkowe online
**
WF-FaKir Finanse i księgowość
WF-FaKir WF-FaKir WF-FaKir WF-FaKir
Biuro rachunkowe online
**
WF-bEST Środki trwałe
WF-bEST
WF-bEST


**
WF-GANG Kadry i płace
WF-GANG WF-GANG WF-GANG


**
WF-CRM Zarządzanie relacjami z klientami
WF-Mag

* - Program dostępny również w rozbudowanym wariancie PRESTIŻ PLUS

** - Program dostępny również w formie usługi na platformie WAPRO online

*** - Usługa online


 

Oferujemy 7 linii produktowych
dostosowanych do Twoich potrzeb

Pobierz demo Kup Pobierz aktualizacje